goed voor elkaar
goed voor elkaar
goed voor elkaar
Soms wil je dat je kind net wat zekerder is van zichzelf, beter kan opkomen voor zichzelf, meer...
Een kijkje binnen
Ga naar het albumoverzicht
Contactgegevens
Contact Info
C.B.S. De Wiekslag T: 010 - 5290399 Dir.:             Suzanne Potuijt
IJsvogellaan 1-3 E:  info.cbsdewiekslag@spectrum-spco.nl Adj Dir.:     Irene Cattel
2665 ES Bleiswijk   BankRek.: NL30RABO0132359022
 
Overig
Interne begeleiding Conny Bijwaard
Hulp interne begeleiding Ans Nijenhuis
Conciërge Arsen Davidjan
ICT-lessen Christine Versluis                                               
Administratie                                                           Jeanne Torenvlied
 
 Het inschrijfformulier vindt u
hier.


Mailadressen leerkrachten 
 
Suzanne Potuijt sjpotuijt@spectrum-spco.nl
Conny Bijwaard cbijwaard@spectrum-spco.nl
Ariela Boogers aiboogers@spectrum-spco.nl
Irene Cattel idcattel@spectrum-spco.nl
Petra Hofstra pahofstra@spectrum-spco.nl 
Helga Molendijk hmmolendijk@spectrum-spco.nl
Willy van der Meer wjvandermeer@spectrum-spco.nl        
Ans Nijenhuis anijenhuis@spectrum-spco.nl
Marieke Paas mjwpaas@spectrum-spco.nl
Monique van Rijn mrvanrijn@spectrum-spco.nl
Tim Scheffers dwtscheffers@spectrum-spco.nl 
Melanie Steenbergen mjcsteenbergen@spectrum-spco.nl
Jakobien Talma jtalma@spectrum-spco.nl
Jeanne Torenvlied acmtorenvlied@spectrum-spco.nl
Sanne van der Wielen sjvanderwielen@spectrum-spco.nl
Rona van der Zalm rvanderzalm@spectrum-spco.nl